/Files/images/shtander/Я2.jpeg

/Files/images/shtander/Штандер.png

ПРОБЛЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЮ

ТЕМИ ВИСТУПІВ

КОНСПЕКТИ УРОКІВ

/Files/images/lnchki/button14.gif ВОЛОДИМИР СОСЮРА "ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ"

/Files/images/lnchki/button14.gif ЗВЕРТАННЯ

/Files/images/lnchki/button14.gif ПРИКМЕТНИК

/Files/images/lnchki/button14.gif І.П. КОТЛЯРЕВСЬКИЙ. УКРАЇНСЬКА "ЕНЕЇДА"

/Files/images/lnchki/button14.gif Майстерне відтворення краси природи у вірші П.Г. Тичини «Гаї шумлять»

ТВОРЧІСТЬ МОЇХ УЧНІВ

ЗАПРОШУЮ НА УРОК

/Files/images/lnchki/button14.gif Володимир Сосюра "Любіть Україну"

/Files/images/lnchki/button14.gif І.П. КОТЛЯРЕВСЬКИЙ. ЖИТТЯ І ТВОРЧІСТЬ. УКРАЇНСЬКА "ЕНЕЇДА"

/Files/images/lnchki/button14.gif ЛІНА КОСТЕНКО. ЖИТТЯ І ТВОРЧІСТЬ

/Files/images/lnchki/button14.gif Майстерне відтворення краси природи у вірші П.Г. Тичини «Гаї шумлять»

ЗАПРОШУЮ НА ВИХОВНИЙ ЗАХІД

/Files/images/lnchki/button14.gif Тільки родина ,як зірка єдина,
Твій порятунок,надійний причал

/Files/images/lnchki/button14.gif "Ой хто, хто Миколая любить..."

/Files/images/shtander/zahodi/11.JPG

День Миколая-Чудотворця ніби служить добрим почином у відзначенні новорічно-різдвяного циклу свят.Святого Чудотворця українці здавна шанують,тому й відзначають його по- особливому,намагаючись ,подібно до його прикладу,не обділити увагою кожного.

18 грудня в 5-А класі класним керівником Штандер Галиною Адамівною був проведений виховний захід»Ой хто, хто Миколая любить». Метою заходу було розкрити індивідуальні творчі здібності та таланти кожного учня класу,прививати любов до свят і традицій,культури українського народу,ознайомити дітей з біографією та житттям святого Миколая,виховувати в них любов та повагу до ближнього,готовність зробити добру справу,проявити милосердя.

Приємним аспектом було й те, що цей захід об’єднав не тільки дітей класу,а й нас, їхніх батьків.Адже на прохання вчителя кожен із нас розповів свою чарівну казку Миколаївської ночі,яка не забувається ніколи.

Цей вечір став справжнім родинним святом,де ми пишалися своїми дітьми,а вони, хочеться вірити, нами, своїми мамами,татусями,бабусями,сестричками, - пише від імені батьків учнів 5-Акласу Сорочук Оксана.

Газета "Шацький край", 2016, 5 січня

.

/Files/images/lnchki/button14.gif РІДНА МОВО, ЧИСТА, ЯК РОСА!

/Files/images/shtander/zahodi/про мову.png

Рідна мова... Вона неповторна, співуча і мелодійна, бо увібрала в себе шум вічнозелених смерек, гомін полів і морів, запах лук і трав. Мово рідна! Ти ж - як море - Безконечна, могутня, глибинна. Котиш і котиш хвилі своїх лексиконів, а їм немає кінця-краю.

21 лютого оголошено Міжнародним днем рідної мови. Для нас, українців, рідною є українська мова. І саме до цієї дати працівники Шацького районного Будинку культури спільно з бібліотекарями районної бібліотеки для дітей і вчителем української мови та літератури Галиною Штандер провели з учнями 5-А класу Шацької ЗОШ І-ІІІ ст. свято рідної мови "Розквітай же, рідна українська мово!"

Ведучі заходу розповіли учням про багатство мови, її велич і культуру спілкування, провели конкурси, а учні Ангеліна Боярчук та Юлія Сорочук читали вірші та молитву про мову. Для учнів була розгорнута виставка "Мово рідна! Ти ж як море..."

Ми свято віримо в те, що не зміліє ріка нашої мови ніколи, слово рідне заграє новими гранями краси і довершеності" Потрібно тільки наполегливо вивчати, безмежно любити і пишатися нашою українською мовою.

Газета "Шацький край, 2016, 12 березня

.

Кiлькiсть переглядiв: 1479

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.