/Files/images/bukvi/каталог сайтів.png

/Files/images/anmashki/1/лізе на книги.gif САЙТИ - ВСЕЗНАЙКИ
http://uk.wikipedia.org/ Українська "Вікіпедія" Велика кількість статей різноманітної тематики.
http://vue.gov.ua/Велика українська енциклопедіяПропонований формат базової онлайн версії ВУЕ включає в себе створення інформаційно-освітнього енциклопедичного порталу, що дасть можливість користувачам отримати доступ як до компендіуму сучасних наукових знань, так і до доробку попередніх поколінь вітчизняних науковців. Наповнювана у онлайн режимі електронна версія ВУЕ має бути доповнена оцифрованими копіями УРЕ, галузевих енциклопедій, повнотекстових версій оригінальних творів українських науковців та літераторів та мультимедійними файлами, зокрема електронними копіями творів виконавського, образотворчого, фото- та кіномистецтва, виконаними на сучасному рівні зразками картографії та інфографіки.
http://esu.com.ua//Files/images/atributika/ЕСУ.jpg
Енциклопедія сучасної України
Про Україну у всіх вимірах від початку ХХ століття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісний образ новітньої України в подіях, інституціях, установах, родах діяльності, поняттях, персоналіях. Охоплює всі сфери життя в Україні.
http://www.everyday.com.ua/EVERYDAYПошукові рубрики: Земля, біосфера, знаки, час, історія, суспільство, споживач, здоров'я, спорт, НАТО, ООН, ЄС, зміна кількості населення
http://www.vox.com.ua/infopage/index.php VOX.com.ua
Портал українця
Відстані між містами України, обласні центри України, телефонні довідники, свята і роковини в Україні, назви річниць весілля, одиниці виміру, часові пояси, класифікація харчових добавок, знаки та символи на одязі, штрих-коди і ін.
http://lcorp.ulif.org.ua/dictua/Словники України оn-lineЦей електронний ресурс призначений для роботи в реальному часі. Тут можна перевірити правильність написання відповідного слова, підібрати синоніми та антоніми.
http://www.rozum.org.ua/index.php?a=index&d=21Орфографічний словник української мови Відображає сучасний стан літературної мови. Крім загальновживаної лексики, до реєстру словника включено поширені терміни, географічні назви, неологізми. Обсяг словника – близько 200 тисяч слів. Словник є нормативним виданням, в якому правила написання слів, їх наголос та граматична характеристика узгоджені з принципами сучасного українського правопису.

.

/Files/images/rzne/каталог.jpeg ВІРТУАЛЬНИЙ ФОНД ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ
https://sites.google.com/site/openbookclassic/ Відкрита книга
/Files/images/atributika/бук.gif
Безкоштовна електронна бібліотека класичної літератури.
http://ukrcenter.com/%D0%9B%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0 Портал "Український центр"Можна прочитати твори українських авторів.
https://litnet.com/Litnet Україна Це мультимовна літературна онлайн платформа нового покоління! Книги усіх жанрів онлайн! Трилери, романи про кохання, детективи, містика, фентезі...
http://ukrlitera.ru/index.php/literatura ЛІТЕРА бібліотекаНа сайті є програмові твори з української та світової літератури.
http://homlib.com/uaHomlibВеличезна бібліотека класичної художньої і спеціалізованої літератури, яка вміщує до 25 000 книг різними мовами, своєрідна "веб- читалка".
http://poetry.uazone.net/ПОЕТИКАБібліотека української поезії.
http://chtyvo.org.ua/ /Files/images/atributika/чтивоо.gif Чтиво — це вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури.
http://ukrlit.org/УКРЛІТ.ORGУкраїнських авторів:143 Українських творів: 2889
http://www.ukrlib.com.ua/
/Files/images/atributika/10391464_564913446951947_7768518974089700661_n.jpg
Тут зібрані не лише українські твори, але також є чимала колекція, що містить літературну енциклопедію, біографії, шкільні твори, реферати і короткі перекази.
http://www.ukrclassic.com.ua/Електронна бібліотека ukrclassic Усна народна творчість. Давня українська література. Твори класиків.
http://e-bookua.org.ua/E-bookuaБібліотека електронних книг українською мовою. На цьому сайті можна знайти як детективи, фентезі, історичні романи, так і сучасну прозу, біографії та дитячу літературу. Ті ж, хто вважає за краще слухати, а не читати, оцінять розділ «Аудіокниги».

.

/Files/images/anmashki/1/За партами.gif УЧИТЕЛЮ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
http://ditky.info/dir/ditjacha_literatura/internet_biblioteki/28 Виховання, розвиток, освіта, дозвілляВсе для вчителів, учнів, батьків: розробки уроків, підручники, конспекти уроків, ДПА, підсумкові контрольні роботи та баго цікавої інформації
http://abetka.ukrlife.org/Весела абетка Різноманітні абетки, казки, усмішки, приказки, скоромовки, лічилки, ігри, читанка для дітей.
http://kazky.org.ua/ Українська казка Тексти українських казок за алфавітом назв.
http://allforchildren.ru/audio/index_book.php Все для дітей Аудіокниги для дітей.
http://ped-kopilka.com.ua/igry-konkursy-razvlechenija/page-2.htm Навчально-методичний кабінет

Навчально-методичний кабінет - це освітній портал, на якому можна отримати багато цікавої та корисної інформації, а також обмінятися з колегами своїм педагогічним досвідом і майстерністю.
Ігри, конкурси, розваги для початкової школи.

/Files/images/anmashki/1/На уроці математики.gif
http://klipariki.net/ Клипарики Слайд-шоу на різні теми, дитячі пісні та пісні з мультиків, мультфільми, дитячі відеокліпи, розвиваючі мультфільми.
https://www.youtube.com/watch?v=D0lvHHHm-Jw YoutubПрава дітей в мультиках.

.

Кiлькiсть переглядiв: 1554

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.