КАТАЛОГ САЙТІВ

/Files/images/anmashki/1/лізе на книги.gif САЙТИ - ВСЕЗНАЙКИ
http://uk.wikipedia.org/ Українська "Вікіпедія" Велика кількість статей різноманітної тематики.
http://hohlopedia.org.ua//Files/images/atributika/хохло.gif Українська енциклопедія: словники з мови, історії, релігії, права, культури, спеціалізовані.
http://gue.microdb.com/index.php?r=3.1Велика українська енциклопедіяПропонований формат базової онлайн версії ВУЕ включає в себе створення інформаційно-освітнього енциклопедичного порталу, що дасть можливість користувачам отримати доступ як до компендіуму сучасних наукових знань, так і до доробку попередніх поколінь вітчизняних науковців. Наповнювана у онлайн режимі електронна версія ВУЕ має бути доповнена оцифрованими копіями УРЕ, галузевих енциклопедій, повнотекстових версій оригінальних творів українських науковців та літераторів та мультимедійними файлами, зокрема електронними копіями творів виконавського, образотворчого, фото- та кіномистецтва, виконаними на сучасному рівні зразками картографії та інфографіки.
http://esu.com.ua//Files/images/atributika/ЕСУ.jpg
Енциклопедія сучасної України
Про Україну у всіх вимірах від початку ХХ століття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісний образ новітньої України в подіях, інституціях, установах, родах діяльності, поняттях, персоналіях. Охоплює всі сфери життя в Україні.
http://www.everyday.com.ua/EVERYDAYПошукові рубрики: Земля, біосфера, знаки, час, історія, суспільство, споживач, здоров'я, спорт, НАТО, ООН, ЄС, зміна кількості населення
http://www.vox.com.ua/infopage/index.php VOX.com.ua
Портал українця
Відстані між містами України, обласні центри України, телефонні довідники, свята і роковини в Україні, назви річниць весілля, одиниці виміру, часові пояси, класифікація харчових добавок, знаки та символи на одязі, штрих-коди і ін.
http://lcorp.ulif.org.ua/dictua/Словники України оn-lineЦей електронний ресурс призначений для роботи в реальному часі. Тут можна перевірити правильність написання відповідного слова, підібрати синоніми та антоніми.
http://www.rozum.org.ua/index.php?a=index&d=21Орфографічний словник української мови Відображає сучасний стан літературної мови. Крім загальновживаної лексики, до реєстру словника включено поширені терміни, географічні назви, неологізми. Обсяг словника – близько 200 тисяч слів. Словник є нормативним виданням, в якому правила написання слів, їх наголос та граматична характеристика узгоджені з принципами сучасного українського правопису.
http://megabook.ru/encyclopedia/map Мегаэнциклопедия Кирилла и МефодияМегаенциклопедія, яка містить енциклопедичні дані з 10 онлайнових енциклопедій. 130000 статей, 30000 ілюстрацій
http://www.rubricon.com/Рубрикон. Река информации Великий енциклопедичний ресурс. Колекція довідково-енциклопедичних видань, каталог анотованих ресурсів Інтернету. Щоденний календар історичних подій. Прапори країн світу.
http://dic.academic.ru/ Академик Атлас анатомії людини, СЛОВНИКИ З УСІХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ, словники англійські, німецькі, енциклопедії.
http://www.encyclopedia.ru/ Мир энциклопедий Величезний каталог енциклопедій онлайн.
http://www.glossary.ru/ГЛОССАРИЙ.ru Тлумачення не тільки одного терміну, але й цілої предметної області.
https://slovari.yandex.ru/ Яндекс. Словари Найвідоміші енциклопедії та значна кількість цікавих тематичних словників.
http://www.krugosvet.ru/ Энциклопедия Кругосвет Пошук здійснюється за категоріями: історія, гуманітарні науки, культура та освіта, медицина, наука та техніка, науки про Землю, країни світу, спорт.
http://www.sci.aha.ru/ Practikal Science Дозволяє швидко та легко отримати числову та фактичну інформацію практично за усіма сферами людської діяльності, починаючи з мір довжини, ваги та закінчуючи супутниками планет Сонячної системи. Тут ви знайдете чимало цікавих фактів.
http://metromir.ru/sitemap.php METROMIR.ruТелефонні довідники України та Росії, атласи та гроші світу, найрізноманітніші словники та енциклопедії (аномальні явища, астрологія, імена, античні військові терміни та ін.)

.

/Files/images/rzne/каталог.jpeg ВІРТУАЛЬНИЙ ФОНД ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ
https://sites.google.com/site/openbookclassic/ Відкрита книга
/Files/images/atributika/бук.gif
Безкоштовна електронна бібліотека класичної літератури.
http://ukrcenter.com/%D0%9B%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0 Портал "Український центр"Можна прочитати твори українських авторів.
http://ukrlitera.ru/index.php/literatura ЛІТЕРА бібліотекаНа сайті є програмові твори з української та світової літератури.
http://homlib.com/uaHomlibВеличезна бібліотека класичної художньої і спеціалізованої літератури, яка вміщує до 25 000 книг різними мовами, своєрідна "веб- читалка".
http://poetry.uazone.net/ПОЕТИКАБібліотека української поезії.
http://chtyvo.org.ua/ /Files/images/atributika/чтивоо.gif Чтиво — це вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури.
http://ukrlit.org/УКРЛІТ.ORGУкраїнських авторів:143 Українських творів: 2889
http://www.ukrlib.com.ua/
/Files/images/atributika/10391464_564913446951947_7768518974089700661_n.jpg
Тут зібрані не лише українські твори, але також є чимала колекція, що містить літературну енциклопедію, біографії, шкільні твори, реферати і короткі перекази.
http://www.ukrclassic.com.ua/Електронна бібліотека ukrclassic Усна народна творчість. Давня українська література. Твори класиків.
http://e-bookua.org.ua/E-bookuaБібліотека електронних книг українською мовою. На цьому сайті можна знайти як детективи, фентезі, історичні романи, так і сучасну прозу, біографії та дитячу літературу. Ті ж, хто вважає за краще слухати, а не читати, оцінять розділ «Аудіокниги».
http://www.e-reading.link/Велика оn-line бібліотекаТвори української та зарубіжної літератури: скачати або читати оn-line.

.

/Files/images/anmashki/1/За партами.gif УЧИТЕЛЮ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
http://ditky.in.ua/ Українська дитяча он-лайн бібліотекаВірші про все на світі, казки, оповідання, мультики та загадки.
http://abetka.ukrlife.org/Весела абетка Різноманітні абетки, казки, усмішки, приказки, скоромовки, лічилки, ігри, читанка для дітей.
http://kazky.org.ua/ Українська казка Тексти українських казок за алфавітом назв.
http://allforchildren.ru/audio/index_book.php Все для дітей Аудіокниги для дітей.
http://lesia.vozniuk.com/ Леся Вознюк. Авторський блог Вірші про все на світі.
http://myrefs.org.ua/index.php?view=article&id=2569&titles=%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8F%20%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%96%D0%BB%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%8F%D1%82%D1%8C%20%D1%8F%D0%B1%D0%BB%D1%83%D0%BA Реферати, курсові, уроки Математичні розваги для початкової школи.

/Files/images/anmashki/1/На уроці математики.gif
http://viki.rdf.ru/ Детские электронные презентации и клипыДитячі електронні презентації та кліпи.
http://klipariki.net/ Клипарики Слайд-шоу на різні теми, дитячі пісні та пісні з мультиків, мультфільми, дитячі відеокліпи, розвиваючі мультфільми.
https://www.youtube.com/watch?v=D0lvHHHm-Jw YoutubПрава дітей в мультиках.

.

Кiлькiсть переглядiв: 584

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.