/Files/images/bukvi/еко.png

/Files/images/anmashki/1/земля. gif.gif

Зірковий десант: Потап, Педан та Горбунов створили дитячі книги з видавництвом "Ранок"

Разом вони “заговорили” до маленьких екозахисників за допомогою книг про життя тварин і створили серію екокнижок для дітей “Зірки PRO”. В книгах у фановій формі розповідається про життя тварин нашої планети.

“Ми прагнули показати дітям та батькам України, наскільки різноманітна та прекрасна природа нас оточує. Насправді вона дуже близька до людини”, — розповідає Віктор Круглов, генеральний директор видавництва “Ранок”.

Чому зірки обрали ту чи іншу тварину для своїх книг?

Олексій Потапенко (Потап): “Колись давно разом із моїм другом Олександром Стьогановим ми вигадали віртуального героя. Шукали ми його серед різних фольклорних персонажів: уявляли вовка, білку або кабанчика. І раптом згадали...їжака. Їжаки мешкають у нашій місцевості, вони милі й усіх люблять, а своїм носиком роблять кумедний звук “фунь-фунь-фунь”. Так з’явився наш герой їжак Фунь-Фунь”.

/Files/images/knigi/dtyam/пан їжакновій.jpg

Олександр Педан: “Моє хоббі — серфінг. Я обожнюю океан. Окрім спорту це ще й медитація. Сидиш собі на дошці і дивишся, як сонце сідає у воду. Що може бути романтичнішим? А дельфіни бачать це щовечора. Як їм не заздрити? До речі, вони ще й видатні серфери. Є в них така потіха — кататися на хвилях. І це далеко не єдине, чим ми, люди, до них подібні.”

/Files/images/knigi/dtyam/пан дельфінновое.jpg

Олексій Горбунов: “У дитинстві я зачитувався “Книгою джунглів” Редьярда Кіплінга. І не дивно, пригоди Мауглі дійсно неймовірні! Та найбільше мені припав до душі вожак вовчої зграї — Акела. Він став для мене втіленням сили духу та шляхетності серця. Людям дійсно є чого повчитися у цих мудрих красивих тварин”.

/Files/images/knigi/dtyam/пан вовкновое.jpg

У серії “Зірки PRO” є важливий соціальний меседж: зберегти природу та знизити найбільш актуальні загрози біорізноманіттю нашої планети. До кожної книги доданий “список добрих справ”, до нього включили прості кроки до збереження навколишнього середовища, які під силу зробити кожному.

Вже з 1 травня 2018 року розпочнеться передпродаж книг серії “Зірки PRO”. 30 грн від продажу кожної книги буде перераховано на збереження флори та фауни України.

.

Джерело: https://www.ranok.com.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 918

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.