/Files/images/rzne/справк.jpg

ВІРТУАЛЬНА БІБЛІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

ОБ'ЄДНАНА ДОВІДКОВА СЛУЖБА БІБЛІОТЕК УКРАЇНИ

"Віртуальна бібліографічна довідка" - це бібліотечна служба, черговий оператор якої допоможе Вам знайти інформацію про книги, статті, Інтернет-ресурси, а також підібрати список літератури за конкретною темою.

Пошук здійснюється у каталогах бібліотек, які приймають участь у "Об'єднаній віртуальній довідковій службі", а також серед ресурсів мережі Інтернет.

Як поставити питання?

Перш ніж поставити питання, поцікавтесь, чи не знаходиться вже готова відповідь у базі "Виконані запити". Там Ви зможете здійснити пошук за текстом питання, текстом відповіді, а також темою запиту.

Крім того, Ви можете самостійно відшукати інформацію, що Вас цікавить, у бібліотечних каталогах, на пошукових серверах або звернутися до довідкових служб інших бібліотек.

Для того, щоб поставити питання, Ви обов'язково маєте заповнити поля: Ім'я, Місто, вибрати із списку тему запиту, а також сформулювати свій запит.

Формулюйте свій запит якнайконкретніше - це допоможе оператору служби дати Вам правильну відповідь. Питання типу "Тарас Шевченко" або "Біохімія" не приймаються.

Прохання не надсилати один і той самий запит декілька разів. Ваш запит з'явиться на наших сторінках лише разом із відповіддю. Підтвердженням прийняття Вашого запиту є повідомлення: "Ваш запит прийнято!"

Чи є обмеження?

Тематичний пошук здійснються лише за ресурсами, опублікованими українською або російською мовами.

Ми не даємо відповіді електронною поштою.

На запити, в яких містяться прохання про пошук готових творів, рефератів, курсових тощо, чергові бібліографи не відповідають - такі запити вилучаються.

Ми залишаємо за собою право переміщувати запитання у більш відповідні їм розділи. Некоректні репліки та запитання вилучаються.

Увага! Від одного користувача приймається не більше одного запиту на день.

Кожний запит може містити лише одне запитання (всі інші ігноруються).

Чергові бібліографи працюють від понеділка до п'ятниці з 9 до 17 години. Запити, що надійшли після 16.30, виконуються наступного дня. Запити, що надійшли у суботу, неділю та у святкові дні, виконуються у понеділок або в перший робочий день після свята.

У разі порушення будь-якого з правил віртуальної довідки, оператори мають право не відповідати на запит.
За систематичні порушення правил віртуальної довідки користувач може бути позбавлений можливості ставити нові запитання.

Де ще шукати?

/Files/images/anmashki/knigi/Книжка показує.gif

Дивись розділ "Лінки" в меню.

.

/Files/images/atributika/обласна.JPG

ДИСТАНЦІЙНА БІБЛІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Кiлькiсть переглядiв: 1442

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.