.

/Files/images/bukvi/дітям.png

(ІЗ ФОНДУ БІБЛІОТЕКИ ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТ.- ГІМНАЗІЯ" СМТ ШАЦЬК)

Непосидючі, як весняний день,

Веселі й спритні, мов Котигорошки...

Хай доля вам пошле ясних пісень!

Я вас люблю, мої хороші!

Валентина ЛИСЮК

.

/Files/images/knigi/dtyam/гей.jpg Гей В.С. Батько рік і дванадцять синів: Вірш-казка: для молодшого і середнього шкільного віку/ худож. Л. Хведчук. - Луцьк: Надстир’я, 2007. - 16 с.: іл.

Ця книжечка поетично-казкова розповідь про те, як батько Рік навчав дванадцятеро своїх синів-місяців любити природу, рідний край, не лінуватися робити добрі справи на благо людям.
/Files/images/knigi/dtyam/volinsk/горик.jpeg Горик Н.П. На ниточці родоводу: вірші для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку/ мал. Жовнірук Т.М. - Луцьк: Волинська книга, 2007. - 28 с.: іл.

Зі сторінок книжки поезій для дітей Ніни Горик пахне Волинню, бабусиним хлібом, ароматом грибів та ягід.
/Files/images/knigi/dtyam/volinsk/як у картоплі.png Горик Н. Як у картоплі народились картоплята : казка / мал. С.Костукевич. – Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2013. – 16 с.

Казка відомої української письменниці спонукає дітей любити навколишній світ, бачити красу, розвивати уяву, бути спостережливими, формувати власну особистість.
/Files/images/knigi/dtyam/Рисунок (15).jpg Гуменюк Н.П. Котилася писанка: Вірші. - Луцьк: Надстир’я, 2004. - 28 с.: іл.
/Files/images/knigi/dtyam/volinsk/гуменюк.jpg Гуменюк Н.П. Яка мама в крокотама?: вірші для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку/ мал. О. Кочановського. - Луцьк: Волинська книга, 2008. - 28 с.: іл.

Пізнавальні і патріотичні, веселі і ліричні, нанизані на народну основу, наче разок українського намиста, і пронизані мʼяким гумором, вірші волинської письменниці Надії Гуменюк добре відомі юним читачам і з її попередніх авторських книжок, і з її всеукраїнських збірників та дитячих журналів. Рідна мова, символи України, наші свята й обереги, любов до рідної землі, образи людей і тварин, взяті з навколишнього світу і витворені творчою уявою, - все це у новій збірці.
/Files/images/knigi/dtyam/Рисунок (16).jpg/Files/images/knigi/dtyam/Рисунок (17).jpg Гуменюк Н. В України – іменини : пісні для дітей. – Луцьк : Надстир’я, 2014. – 32 с.

До пісенного збірника увійшла лише частина пісень, написаних композиторами на вірші відомої української письменниці Надії Гуменюк для дітей. Але це твори, вже перевірені часом і слухацькою аудиторією. Так, пісня «Україна» (музика Миколи Ведмедері, аранжування Андрія Войнаровського) стала візитівкою нашої країни на міжнародних фольклорних фестивалях. Колядка, написана на вірш «Святвечір», – у репертуарі багатьох українських колективів, часто звучить на Українському радіо…
/Files/images/knigi/dtyam/сни.jpg Корнійчук Н.Ф. Сни метелика: Для дітей дошкільного і молодшого шк. віку/ мал. автора. - Луцьк: Надстир’я, 1997. - 16 с.: іл.

Перегорнувши цю книжечку, ти помандруєш разом із головним героєм — метеликом Лимонником у світ живої природи, дізнаєшся про інших різноманітних метеликів, родичів героя, їх пригоди. У книжечці йдеться про таємниці взаємостосунків у живій природі, вона вчить відрізняти добро від зла.
/Files/images/knigi/dtyam/куріпки.jpg Корнійчук Н.Ф. Хитрі куріпки: Казка для маленьких про охорону природи: для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку/ мал автора. - Луцьк: Надстир’я, 1997. - 23 с.: іл.

Авторка цієї книжечки дуже любить природу і діточок, і для них багато пише, бо вважає, що діти — це квіти нашої землі, майбутнє рідної України.
/Files/images/knigi/dtyam/лисюк.jpg Лисюк В. П. Пахне медом літечко: Вірші для дітей дошкільного та молодшого шк. віку/ мал. О. Мединської. - Луцьк: Волинська книга, 2007. - 16 с.

Зі сторінок книжки поезій Валентини ЛИСЮК “сонячно всміхаються” вербові котики, хмаринка “крилами лопоче”, “потирає долонечки” метелик, “боронить сім’ю” гусак. Тут є “Новий рік”, “Провесінь” і “Вечір”. А ще разом із поетесою “Після сніданку” можна відвідати “Зоопарк”, або посидіти “Біля річки”. Подорожуйте із задоволенням!
/Files/images/knigi/dtyam/volinsk/Пронько.png Пронько М. Яшко з Решетняків: повість для сер. шк. віку/ худ.оформлення К.І. Суєвалової. – Львів:Каменяр, 1985. - 72 с.: іл.

Повість розповідає про юних партизанів-підпільників Другої світової війни, їх сміливість, винахідливість, безстрашність у боротьбі проти ворогів.
/Files/images/knigi/dtyam/колискова.jpg Простопчук В. Колискова/ мал. М. Волошина. - Луцьк: Надстир’я, 1996. - 8 с.: іл.

Любим діткам на добраніч:
Коте-коточку, вийди з куточка,
Сон любим очкам дай.
Спи, моє серце,
Спи, моє сонце,
Спи, баю-баю, бай.
/Files/images/knigi/dtyam/струцюк.jpg Струцюк Й. Г. Крилата квітка: Казки: для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку/ худож. О. Тоцька. - Луцьк: ВАТ “Волинська обласна друкарня”, 2004. - 31 с.: іл.

Дитинство – це казка, казка – це завжди цікаво. Саме такі цікаві, повчальні, добрі казки чекають вас на сторінках цієї книги. Всі вони розповідають про дивовижний світ природи і всіх тих, хто в ньому живе.
/Files/images/knigi/dtyam/volinsk/7. струцюк.png Струцюк Й.Г. Місячний зайчик: вірші та драматичні поеми для дітей. - Т.1. - Луцьк: волинська обл. друкарня, 2005. - 180 с.: іл.

На сторінках цієї книги ти поринеш у цікаву подорож, де зустрінешся з казковими героями, відкриєш для себе загадковий світ тварин і рослин, разом із своїми ровесниками потрапиш у веселі і несподівані пригоди.
/Files/images/knigi/dtyam/трубач.jpg Струцюк Й.Г. Романко і Трубач: повісті для мол. шк. віку/ мал. Г.М. Романова. - К.: Веселка, 1984. - 108 с.: іл.

Ця книжечка про поліську природу, про звірів і птахів, які живуть в українських лісах, про долю вовченяти, яке випадково потрапило до людей.
/Files/images/knigi/dtyam/чернецький.jpg Чернецький І.І. Незрозумілий цей Ілько: оповідання для дітей мол. шк. віку/ худож. Й. Кузишин. - Львів: Каменяр, 1989. - 31 с.: іл.

Книгу своїх оповідань волинський письменник адресує дітям молодшого шкільного віку. Нинішнім школярам розповідає він про воєнне і повоєнне дитинство — про дитинство свого покоління. Міцна хлоп’яча дружба, чесність, благородство юних душ у кожного проявляються по — своєму, та в усі часи ці якості — найдорожчий людський скарб, що так чисто і яскраво проявляється в дитинстві.
/Files/images/knigi/dtyam/volinsk/Чернецький.png Чернецький І. Якого кольору вітер : вірші для дітей дошк. та мол. шк. віку . – Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2011. – 28 с.

На сторінках книги допитливі читачі зустрінуться не лише зі своїми однолітками – Іванком, Іванкою, Зіною, а й з тіткою квочкою, хмарою і дощем; замисляться якого ж кольору вітер, куди веде і де ховається стежина; пізнають багато нового і цікавого.

.

ЧИТАЄМО ТВОРИ
ВОЛИНСЬКИХ ПИСЬМЕННИКІВ
ДЛЯ ДІТЕЙ

.

/Files/images/anmashki/1/дівчинка читає.gif

.

Кiлькiсть переглядiв: 9004

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.